Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan Fatih’te..

Haberi paylaş

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan Fatih’te vatandaş ve esnafla buluştu.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan Fatih’te vatandaş ve esnafla buluştu. Seçim gezilerine devam eden Fatih Erbakan Cuma günü Fatih’te partililerle beraber yaptığı çalışma ile halkın sorunlarını dinledi. İl Başkanı Mustafa Doğan, İlçe başkanı Halit Özkarataşlıoğlu, İlçe Teşkilat başkanı Bekir Ünak ile partinin farklı kademelerinden yöneticiler çalışmalara eşlik ettiler. Vatandaşın yoğun ilgisiyle karşılaşan Fatih Erbakan özellikle vatandaş ve esnafın yaşadığı ekonomik sorunlarla ilgili şikayetlerini dinledi. Yüksek enflasyon ve her geçen gün gelen üretim kalemlerine zam yapılması sebebiyle tüm vatandaşların şikayetlerini dinleyen Erbakan esnafların da aynı sorunlardan bahsetmesiyle karşılaştı. Maaşların arttırılmasına rağmen üretim kalemlerine yapılan zamlar sebebiyle ürünlere yansıtmak zorunda kaldıklarını ve vatandaşla karşı karşıya geldiklerinden bahsedildi.

Fatih Erbakan yaptığı açıklamada “Ne yazık ki AKP hükümeti 20 sene sonunda ülkeyi yüksek enflasyon ve döviz artışı sebebiyle alım gücünün düşmesine ve milletimizi fakirliğe sevk etti. Aldıkları önlemlerin hiç biri işe yaramadı. Yaptıkları çalışmaların bir işe yaramamasının faturasını her geçen gün derinleşen yoksullukla vatandaşlarımız ödemektedir. Allahın izniyle ilk seçimde Yeniden Refah Partisinin iktidara gelmesiyle denk bütçeyle başlayıp ülkeyi faiz belasından kurtaracak, işçimize çalışanlarımıza memurumuza refah dolu güzel günleri yaşatacağız.” dedi..

İlçe Başkanı Halit Özkarataşlıoğlu ise yaptığı açıklamada ” Yeniden Refah Fatih olarak görevi aldığımız ilk günden itibaren çalışmalara, vatandaşlarımıza dokunmaya devam ediyoruz. Mahallelerde teşkilatlarımızı tamamladık. Gençlik ve Hanım kollarımızda çalışmalar yürütüyorlar. Her geçen gün partimize teveccüh gösteren vatandaşlarımızın sayısı artıyor. Yeni üyeler ile katılımlar oluyor ve büyümeye devam ediyoruz. İnşallah Yeniden Refah Partisinin iktidarını Fatih’ten başlatacağız. Allah utandırmasın” dedi..

(DHA)

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir