Gizli kamera skandalı : Afgan garson itiraf etti.

Haberi paylaş

Fatih’te ünlü kafede gizli kamera skandalı yaşandı. Tuvalette gizli çekim yapan sapık garson, genç kızın dikkati üzerine yakalandı. Suçunu itiraf eden garson tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Rezalet olay Fatih ilçesindeki ünlü bir kafede gerçekleşti. Arkadaşlarıyla birlikte kafeye giden 24 yaşındaki Merve B. bir süre sonra kafenin tuvaletine girdi. Genç kız, aynanın üst tarafından klozeti gösterir şekilde hazırlanmış bir kamera düzeneği olduğunu fark etti.

Düzeneği ortaya çıkaran genç kız, kafenin müdürüne durumuna sorarak polisleri aradı. Olay yerine gelen polis ekipleri, düzeneğin bağlı olduğu telefonu tespit etti.

GARSONA AİT ÇIKTI

Telefon, kafede garsonluk yapan 18 yaşındaki Nurullah N.’ye aitti. Gözaltına alınan işçi, söz konusu kafede çalıştığını, olay günü kız erkek ortak kullanım olan tuvalete telefonunun kamera kaydını açarak üst kısma gizlediğini ve oradan ayrıldığını anlattı.

Genç kızın telefonu fark etmesi ile orada bulunan şahısların sinirinin geçmesi için oradan ayrıldığını, genç kızı beğendiği için sadece onun videosunu çekmek amacı ile böyle bir şey yaptığını ve pişman olduğunu ifade eden garson, ifadesi sonrası tutuklanma talebiyle Sulh Ceza Hâkimliğine sevk edildi.

TUTUKLANDI

18 yaşındaki Nurullah N. tutuklanarak cezaevine gönderildi. Savcılık, tutuklu genç hakkında ‘Özel Hayatın Gizliliğini İhlal Etmek’ suçundan 5 yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenledi.

İddianamede, Nurullah N.’nin genç kızı müstehcen şekilde görmek amacıyla kafenin tuvaletine kamera kaydını açarak koyduğu ve genç kıza ait özel görüntüleri kayda aldığı anlatıldı. Sapık garson Nurullah N.’nin, İstanbul Asliye Ceza Mahkemesinde yargılanacağı öğrenildi. Sapık hakkında sınır dışı edilme kararı verilmiştir.

(DHA)

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir