Fatih Kaymakamı Veda Etti.

Haberi paylaş

Fatih Kaymakamı Kaan Peker ilçemize veda etti.

Yayınlanan son kararname ile Fatih Kaymakamlığı görevinden Tekirdağ Vali Yardımcılığına atanan Kaan Peker veda mesajı yayınladı. Veda ziyaretlerini kabul eden ve Fatih’ten ayrılmak için gün sayan Kaan Peker yayınladığı mesajda görev yaptığı dönemde “Fatihli halkımızın fayda ve beklentileri için harcamaya gayret gösterdik” dedi. Kaan Peker’in veda mesajı..

“Kıymetli Fatihli Hemşehrilerim,

Hizmet etmekten ve görev yapmaktan onur duyduğum sahip olduğu maddi-manevi kültür varlıklarıyla medeniyet adına her ne varsa neşet eden, köklü medeniyetlere başkentlik yapmış, yüz yıllardır, barışın, huzurun ve birlikte yaşam kültürünün en güzel örneklerine şahit olunan Doğu’dan Batı’ya Kuzeyden Güneye bütün kültürlerin buluştuğu en kadim dünya şehri olan Fatihimizden Tekirdağ Vali Yardımcılığına atanmam nedeniyle ayrılıyorum.    

Göreve geldiğim ilk günden itibaren devletimizin verdiği yetkiler ışığında yorulmadan, büyük bir çalışma aşkı ve azmi ile sizlere en iyi hizmeti verebilme gayreti içerisinde çalıştık. Mesai mefhumu gözetmeksizin bütün bilgi, birikimimizi ve enerjimizi önce Devletimizin özelde ise Fatihli halkımızın fayda ve beklentileri için harcamaya gayret gösterdik.

Resmi ve özel tüm kurum ve kuruluşların uyumlu çalışmasını sağlamak, devlet ile halkı birbirine yakınlaştırmak, farklı toplum kesimlerini kaynaştırmak, ekonomik ve fiziki gelişmenin yanı sıra sosyal ve kültürel dokuyu güçlendirmek, ilçemizde sevgi, saygı ve güven ortamını geliştirmek en büyük hedefimiz oldu.

Başta eğitim, sağlık, emniyet, turizm, tanıtım, ticaret, el sanatları, gençlik ve spor olmak üzere, ilçemizin öncelik ve potansiyelinin gerektirdiği her alanda elimizden geldiğince hizmet etmeye çalıştık.

İlk günden itibaren bizleri bağrına basan, sevgisini her vesile ile gösteren, bizlere gönüllerini açan ve hizmetkârları olma mutluluğunu yaşatan, her türlü hizmetin en iyisine ve en güzeline layık fatihli hemşerilerime, birlikte çalışmaktan gurur duyduğum tüm mesai arkadaşlarıma, meslek kuruluşlarımızın ve basınımızın çok değerli temsilcilerine, aziz şehitlerimizin ve kahraman gazilerimizin emaneti olan ailelerine, sivil toplum kuruluşlarının değerli mensuplarına, sevgili muhtarlarımıza, siyasi parti temsilcilerimize arzı veda ediyor, her yönüyle seçkin ve özel bir yere sahip Fatih’imizde görev yapmış olmanın onuruyla tüm hemşerilerime sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Allah’a ısmarladık…”

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir