Muhtar Mehmet Ender ANLI’dan Ramazan Ayı Paylaşımı.

Haberi paylaş

Akşemsettin Mahallesi Muhtarı Sayın Mehmet Ender ANLI Ramazan Ayı sebebiyle yaptığı paylaşımda ihtiyaç sahiplerine yönelik yardımlaşmadan bahsetti.


İlçemizin Akşemsettin Mahalle Muhtarlığını yapan ve sosyal yardımlaşma konularında her zaman başarılı bir şekilde iyilik çalışmalarında bulunan Muhtar Mehmet Ender ANLI 5 gün sonra başlayacak olan Ramazan ayı münasebetiyle zorluk çeken komşularımıza el uzatmamız ve yardımlaşmamız ile ilgili yazılı açıklamada bulundu.
Mehmet Ender ANLI’nın açıklaması..
“Çok kıymetli birbirinden değerli komşularım Rahmet ve Mağfiret ayı Ramazanı Şerife sayılı günler kaldı, yaklaşan Ramazan rüzgarının, affımıza vesile olmasını ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum. Bu yılda Ramazanı Şerif sevincimiz, bereketini, dayanışma ve paylaşma ruhunu, kalplerimizde ve hanelerimizde beraber yaşatarak sevgi ve huzura dönüştürsün inşallah.
Kıymetli Dostlarım…
Sizlerin desteğiyle ihtiyaç sahibi ailelerimize geçen yıl yüzlerce erzak kolisi, alışveriş kartı ve zekatlarınızın dağıtımını yaptık. Rabbim hepinizden razı olsun. Hedefimiz bu Ramazanda ihtiyaç sahibi birçok aileyi sevindirmektir. Bu vesile ile ekonomik sıkıntı yaşayan kardeşlerimize katkı sağlamak için her yıl olduğu gibi bu yılda, sizlerin fitre ve zekatlarınızı ulaştırmak noktasında aracı olmaya hazır olduğumuzu bilgilerinize arz ederim.
Sevgili dostlarım, “Fatih Akşemsettin Mahalle Büyük Bir Aile” Sloganımız ile gelin bu Ramazan sevincimizi ve iyiliğimizi, gülen gözleri, gülen yüzleri hissederek katlayalım.
MEHMET ENDER ANLI
FATİH AKŞEMSETTİN MAHALLESİ MUHTARI


Bunları da sevebilirsiniz

Muhtar Mehmet Ender ANLI’dan Ramazan Ayı Paylaşımı.” için bir yorum

  1. Vay mehmet abim muhtarim saygilar sevgiler hersey fatih aksemsettin mahallesi icin saol varol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir